🔸 وی بیان کرد: خدمات رسانی به مناطق مختلف کشور از جمله مناطق محروم در دوران بعد از انقلاب اسلامی قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

🔹 نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی افزود: در دوران قبل از انقلاب با وجود برخورداری از ظرفیت های فراوان ملی و جمعیت کم کشور، روستاها و مناطق مختلف کشور از فقر و محرومیت رنج می برد.

🔸 وی اظهار کرد: منکر برخی کاستی ها نیستیم اما حجم گسترده خدمات در جای جای کشور نشان دهنده پویایی، نشاط و تلاش برای آبادانی در کشور است.

🔹 حسنوند گفت: نقدها برای برخی عملکردها باید منصفانه باشد و نباید با تخریب و سیاه نمایی خدمات، با دشمن همراه شد.

🔸 وی بیان کرد: آگاهی مردم از این خدمات ضروری است و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی در بیان این خدمات کوتاهی نکنند.

🔹 وی با گرامیداشت هفته دولت و یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: مدیران باید با توجه ویژه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در مسیر توسعه و خدمات رسانی تلاش مضاعف کنند.

🔸 وی در بخش دیگری به برنامه های ایام محرم در اندیمشک اشاره کرد و افزود: پرچم عزای حضرت امام حسین (ع) با حضور مردم خداجوی شهرستان در اول محرم به اهتزاز در می آید.

🔹 وی گفت: شهرستان اندیمشک همواره در برنامه های سوگواری محرم پیشرو بوده و امسال با برنامه ریزی های انجام شده و مشارکت مردم و مسئولین برنامه های فرهنگی و مذهبی محرم با شور حسینی مضاعف برگزار خواهند شد.

🔸 وی از اصحاب رسانه خواست با انعکاس خبری اعتقاد مردم اندیمشک و برنامه های عزاداری در ایام محرم، در ترویج فرهنگ عاشورا سهیم باشند.

۲ شهریور ۱۳۹۸

www.irna.ir/news/83449501 📎