نماینده اندیمشک در مجلس،گفت:این آغاز انتقام سخت است و در صورتی که رئیس جمهور آمریکا به اقدامات نسنجیده خود ادامه دهد، بداند پاسخ قاطع دریافت خواهد کرد.

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه حمله صبح امروز سپاه پاسداران به پایگاه نظامی عین‌الاسد در عراق، چند پیام داشت، گفت: پایگاه‌ای که انتخاب شد مرکز فرماندهی بسیار بزرگ در موضوعات نظامی و اطلاعاتی در منطقه و عراق است که به عنوان پشتیبانی کننده در برخی از عملیات‌ها و حملات پهپادی توسط آمریکا، استفاده شده است.

وی در همین راستا ادامه داد:اگر محل استقرار این پایگاه را بر روی نقشه ببینیم، متوجه می‌شویم که این پایگاه در یک نقطه استراتژیک و حساس است و به همین دلیل این منطقه انتخاب شده است.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس اضافه کرد: با توجه به اینکه مرکز فرماندهی آمریکایی‌ها در این پایگاه مستقر است لذا انتخاب این پایگاه از این لحاظ نیز اهمیت خاص داشت.

حسنوند با بیان اینکه مسئولان جمهوری اسلامی به صراحت اعلام کردند که با خود آمریکا رودرو خواهیم شد و مواضع آنها را مورد حمله قرار خواهیم داد، گفت:این اقدام نشان داده که ما بدون هیچ واهمه آمریکا را مورد حمله قرار دادیم و اعلام هم کردیم که اگر آنها دست به اقدامی بزنند حملات ایران ادامه خواهد یافت.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس بیان داشت: زمان حمله نیز بسیار مهم است، پیش از اینکه پیکر پاک شهید سلیمانی به خاک سپرده شود و درست در ساعتی که سپهبد سلیمانی به شهادت رسید حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه آمریکا انجام شد.

وی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور آمریکا باید بداند که این نقطه شروع است و نقطه پایان نیست ، اظهار داشت:این آغاز انتقام سخت است و در صورتی که رئیس جمهور آمریکا به اقدامات نسنجیده خود ادامه دهد، بداند پاسخ قاطع دریافت خواهد کرد.

حسنوند تصریح کرد: آنچه که در انتقام سخت برای ما مهم است فقط حملات نظامی نیست بلکه موضوعات دیگری مانند خروج فساد برانگیز آمریکایی‌ها از منطقه که یکی از اهداف سپهبد سلیمانی بود، است و قطعاً با این عملیات و انتقام، آن آرمان و آرزوی سپهبد سلیمانی نیز محقق خواهد شد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس با بیان اینکه حمله موشکی سپاه به پایگاه‌های آمریکایی‌ها نقطه آغاز خروج آنها از عراق و غرب آسیا خواهد بود، بیان داشت:پس از این حمله مسئولان آمریکایی مستاصل و سردرگم شده‌اند و تشکیل جلسه دادند و مصوباتی که داشتند از جمله سخنرانی ترامپ را لغو می‌کنند چرا که تحلیل و آمار درستی از میزان خسارات و تلفات ندارند.