بسم الله الرحمن الرحیم

الم یعلم بان الله یری

(آیا نمی دانست که خدا او را می بیند؟)

حمد بی حد خدای را که بندگان بی ادعایش را همیشه مورد لطف و عنایت خود قرار می دهد.

عملیات پیچیده سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دنیا را متحیر و مبهوت خود ساخته و اقتدار و اشرافیت اطلاعاتی این سازمان را عیان نمود .

دیدگان تیز بین افسران جنگ نرم در سازمان اطلاعات سپاه همواره آرامش را از دشمنان ربوده و داستان بیداری شان در بندگی خدا مصداق آیه شریفه “الم یعلم بان الله یری ” است.

تقدیر شایسته کسانی است که ذهن بیدار ،چشمانی تیزبین و ایمانی راسخ و انقلابی دارند.

تقدیر و سپاس بیکران ملت شریف ایران به سربازان گمنام حضرت ولی عصر(عج) در سازمان اطلاعات سپاه که توانستند سر شبکه رسانه معاند و ضد انقلاب “آمد نیوز” را با عملیات پیچیده و کاملا فنی دستگیر کنند و دل حامیان خارجی و داخلی آنان را به لرزه در آورند و دوستداران انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را خشنود و خوشحال سازند

ایجاد توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، بدبین کردن و ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولین نظام و پاشیدن بذر یاس و ناامیدی در دستور کار این شبکه رسانه ای منحرف قرار داشت به گونه ای که برخی از فریب خوردگان داخلی نیز با ارسال فیلم، عکس و اخبار متن خوراک خبری آنها را تامین می کردند.

بدون شک در روزهای آتی ابعاد جدیدتری از ارتباط اشخاص و گروهها با کانالهای ضدانقلاب هویدا خواهد شد که باید در مقابل وجدانهای بیدار مردم شریف و انقلابی پاسخگو باشند.

یقینا کشف ابعاد و زوایای پنهان داخلی و شناسایی و معرفی مرتبطین با این شبکه معاند میتواند نقاب از چهره برخی از افرادی بردارد که سالهاست بر سر سفره نظام مقدس جمهوری اسلامی نشسته ولی در مسیر ضد انقلاب و معاندین گام برداشته اند.

والسلام علیکم و رحمه اله وبرکاته

فریدون حسنوند نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی

۲۳ مهرماه ۱۳۹۸