به گزارش خبرنگار ایرنا فریدون حسنوند روز جمعه در آیین تجلیل از خبرنگاران اندیمشک افزود: عصر ارتباطات ، لزوم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بهتر را بیش از همیشه نشان می دهد.

وی بیان کرد: نقش مهم اصحاب رسانه بر کسی پوشیده نیست و در شرایط کنونی ، کمک به بلوغ سیاسی بر هرچیزی ارجحیت دارد.

حسنوند گفت: جامعه اسلامی نیازمند هم افزایی و تعامل است و خبرنگاران ضمن داشتن هر نوع سلیقه سیاسی، باید بستر هم افزایی و تعامل را در جامعه فراهم کنند.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد ناامیدی در کشور بیان کرد: باید با نوع نگارش اخبار و انعکاس ظرفیت ها، راه را بر دشمنان بست.

حسنوند گفت: پرداختن به ضعف ها باید به گونه ای باشد که نقاط قوت نیز در کنار آن مطرح شود.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان نقد سازنده از سوی رسانه ها را فرصتی برای رفع مشکلات دانست و بیان کرد: نقد با تخریب ، تهمت و توهین فرق دارد و نباید حرمت افراد به اسم انتقاد شکسته شود.

وی از رسانه ها و خبرنگاران اندیمشک خواست در سایه همدلی و رفاقت برای برطرف کردن مشکلات مردم، بیان ظرفیت ها و فرصت های این شهرستان تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: تبدیل تهدیدها به فرصت از سوی اصحاب رسانه از طریق بیان ظرفیت ها امکان پذیر است و نباید فرصت را از دست داد.

در این آیین که در دفتر نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، ۳۰ نفر از خبرنگاران اندیمشک توسط فریدون حسنوند تجلیل شدند.

۱۸ مرداد ۱۳۹۸

www.irna.ir/nhttp://www.irna.ir/news/83431185ews/83431185 📎